Zabawa

Muzeum Lego Karpacz

Off 146
Muzeum Lego Karpacz (5)
5.00 avg. rating (86% score) - 1 vote

Muzeum Lego Karpacz (5)Całe miasteczka zbudowane z klocków lego, możemy obejrzeć również w Polsce. Przy aplauzie i pozwoleniu właścicieli prawdziwej, duńskiej ekspozycji, miejsce z modelami z klocków lego jest i dla naszych dzieci ogólnie dostępne.

Muzeum lego Karpacz w swojej ofercie i swoich katalogach poleca wszystkim, nie tylko tym, dla których klocki lego są pasją. Modele i eksponaty zbudowane z tych małych klocków znajdują się tam na dwóch piętrach budynku, w dziewięciu tematycznych salach, w każdej chwili można wprawić je w ruch, a przy eksponatach znajdują się pisemne informacje na ich temat.
Turyści odwiedzający to niesamowite miejsce, mogą w odpowiednim pomieszczeniu rozpocząć budowę swoich własnych modeli, a po zakończeniu wizyty w muzeum, zakupić w sklepie zestawy lego, które sprawią, że w zaciszu domowym dzieci i dorośli będą rozwijać nowo nabytą pasję budowania i kreowania.
Klocki lego rozwijają wyobraźnię i stwarzają, że człowiek kreuje budowle i postacie według własnych inspiracji i na podstawie własnych decyzji..

Inne wpisy:

About the author / 

admin

Nasza ankieta:

Czy spodobał Ci się nasz portal internetowy?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt:

Emailkontakt(malpa)aquael-bis.pl
Tel(016) 391 09 73

Komentarze:

Podobne artykuły:

 • rozrywka (28)

  Gry komputerowe

  W ostatnich czasach gry komputerowe znacznie zyskały na znaczeniu, chociażby z tego względu, że co poniektóre tytuły awansowały do rangi esportu, zrzeszając masy ludzi przed komputerami. Chociaż tak naprawdę, każdy mecz w danej grze wygląda dość podobnie, ponieważ rozgrywane są one na zazwyczaj jednej, czy kilku mapach/planszach, a po pewnym czasie ciężko jest dostrzec coś…

 • blog-zabawa-i-nauka-2

  Blog zabawa i nauka

  Bez wątpienia wiele dzieci nie przejawia zbyt dużych chęci do nauki. Wynika to z faktu, że obecny system edukacji nie zachęca do pilnego słuchania nieciekawych treści prezentowanych przez nauczyciela danego przedmiotu. Stąd podnosi się, że dużo lepszym sposobem na naukę dzieci jest edukacja przez zabawę. Taka formuła jest stosowana przez wiele przedszkoli i szkół podstawowych….

 • paintball-krakow-6

  Paintball Kraków

  Kobiety są silne. Widzę to każdego dnia po sobie i po moich najbliższych. Doświadczamy rzeczy, których mężczyźni nie mogą sobie wyobrazić. Przeżywamy chwile, które dla nich byłyby zbyt trudne. Do tego od lat musimy walczyć z upodleniem, reifikacją, gorszym traktowaniem, szowinizmem. W wielu krajach wciąż mamy mniejsze prawa. Mniej zarabiamy, rzadziej osiągamy kierownicze stanowiska. Najczęściej…